Boğaziçi Marka Zirvesi

Türkiye’nin en eski ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl ikincisini düzenleyeceği Boğaziçi Marka Zirvesi 15-16 Kasım‘da! İş dünyasının disiplinler arası bağ ile ilerlediğini düşünen Boğaziçi Marka Zirvesi; pazarlamaya satış, reklamcılık ve PR odaklı oldukça geniş kapsamlı bir boyutla yaklaşıyor. 2 gün sürecek organizasyonumuzda satış ve pazarlama şirketlerinin dev isimleri ve PR/Reklamcılık ajanslarının değerli isimleri bizlerle olacak.

Boğaziçi Üniversitesi’nde halkla ilişkiler alanında yedi yıldır düzenlenen tek aktivite olma özelliğini taşıyan PR Professional ve çarpıcı konu başlıkları, başarılı firmaları, deneyimli konuşmacıları ile birlikte beş senedir “Pazarlamanın ve Satışın Renkli Dünyasını” gözler önüne seren Market Code aktivitelerinin yerine bu sene ikinci kez 15-16 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Marka Zirvesi, Reklamcılık Alt Kurulu ile Marka ve Pazarlama Alt Kurulu tarafından düzenlenecektir. Bu aktivitede amacımız pazarlama, satış, iletişim ve reklamcılık prensiplerini harmanlayarak katılımcılara oturumlar, vaka çalışmaları, interaktif oyunlarla kendilerini geliştirme ve alanında yetkin isimlerle tanışma fırsatı sunmaktır.

Geçtiğimiz sene düzenlenen ilk Boğaziçi Marka Zirvesi’nde P&G Türkiye Pazarlama Direktörü Oya Canbaş, CNNTürk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, bireysel marka yaratmakta uzman Nihat Odabaşı gibi önemli konuşmacıları ağırlayan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bu aktivitesi ile satış,iletişim ve reklamcılık alanlarını süreç halinde tek bir çatı altında toplayacaktır.

The following two tabs change content below.
Selçuk Üniversitesi Gazetecilik Bölümü 3. Sınıf öğrencisi

Latest posts by Ebubekir Ağbaba (see all)

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir