Bir Yalnızlık Efsanesi / Kaybedenler Kulübü

kaybedenler kulübü

Kaybedenler Kulübü 2010 yapımı komedi – dram filmi, yapımından bu yana tam 6 yıl geçti ancak olsa yeniden keyifle izlenir denilebilecek filmlerin arasında geliyor benim gözümde.

Bu film belki de Nejat İşler`in yaptığı ve ilgi gördüğü en büyük işlerin başında geliyor, Nejat İşleri sevmeyen insanları bile sevdiren filmdir bu film. Aslında bir film demek yanlış olabilir daha çok insanlara bir şeyler anlatan bir yaşam tarzı değişimi…

Filmde her ne kadar bazı abartılar da olsa bu abartıların izlerken keyif verdiği  de bir gerçek. Filmi şu tür film sevenler izlesin diye bir tavsiyede bulunamazdım çünkü film özel bir alana hitap etmiyor aslında. Aslında film kendine has havasıyla bir çok kitleye hitap ediyor olabilir. Yalnızlığı anlatmak bazen oldukça zor olabilir, Kaybedenler Kulübü aslında dış yalnızlıktan çok iç yalnızlığı anlatan bir yapım. Müzikleriyle ayrı bir hava katan bu yapımın kesinlikle Türk sineması adına önemli bir yapım olduğunu düşünüyorum.

standart

Tüm bunlar bir yana film bittikten sonra “Kim lan bu Erol Egemen” dedirten bir filmdir.

“Kadınların özelliği ne biliyor musun? Seni sen yapan özelliklere aşık olup sonra senden o özellikleri almaya kalkıyorlar.”

The following two tabs change content below.
Aslında teknoloji ile ilgilenen donanımı çok yakından takip eden, aynı zamanda tam bir ROG hayranı oyun ve film dünyasını kaçırmayan şimdilerde teknoloji dışında yeni şeyler görmek isteyen ve İllüstrasyon alanına yeni yeni atılan bir editör.

Latest posts by Buğrahan Girici (see all)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir